Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktivity sdružení

Příspěvky

Nový rok 2011

16. 2. 2011

Kalendář se nám přehoupl do dalšího roku. Ten starý rok naše sdružení zakončilo vánoční výstavou spojenou s jarmarkem a pomocí při organizaci rozsvěcení vánočního stromu, mikulášské nadílky a koncertu souboru Pasquil.

Děti mají za sebou vánoční prázdniny, které jsme si my, členky občanského sdružení HaLeLiSta, ještě prodloužily o další měsíc „tvořivých“ prázdnin.

Od února již pilně docházíme do našeho sdružení. Scházíme se opět každou středu v prostorách obecního úřadu, v době od 17.00 do 21.00 hodin.

 

Nejbližší plánované akce:

19.3.2011 – Tvoření v Dolní Libochové

26.3.2011 – Co to voní pod pokličkou – tentokrát na téma „Velikonoce“

9. 4 2011 - Velikonoční tvoření

Srdečně mezi sebe zveme nejen vás, kteří si chcete něco vyrobit, ale hlavně vás, kteří chcete, třeba jen na chvilku, vybočit ze zažitého stereotypu. Můžete chvilku posedět - třeba i nad vlastním háčkováním, vyšíváním, pletením či zašíváním nebo prostě jen nad kávou či čajem, popovídat si, potkat se se známými..... Zároveň si můžete vyzkoušet různé techniky tvoření (od decoupage, kterou lze aplikovat na všechny možné předměty a povrchy, přes malbu na hedvábí, textil, mramorování, malbu na sklo, enkaustiku, až po pletení z pedigu nebo fimo).

V letošním roce chceme navázat na tradici ručních prací a nabízíme zájemkyním a zájemcům z řad dětí i dospělých svoje rady a zkušenosti s vyšíváním, háčkováním a pletením. K dispozici jsou všechny potřebné pomůcky, vy si s sebou vezměte pouze elán a dobrou náladu.

V únoru jsme se zúčastnily tvořivých kurzů. S nabitými zkušenostmi a novými technikami vás rády seznámíme na našem dubnovém velikonočním tvoření.

 

V plánu máme i další aktivity: chceme pokračovat v tradici veřejných čtení s českými autory, která se setkala se zájmem spoluobčanů, dále plánujeme uskutečnit návštěvu ZOO s výletem parníkem, která by se mohla stát pěkným dárkem pro děti k jejich červnovému svátku.

 

O podrobnostech a našich dalších aktivitách a plánovaných akcích se více dozvíte na našich webových stránkách www.halelista.estranky.cz. Zde si můžete prohlédnout i spoustu fotografií z uskutečněných akcí.

 

Přejeme Vám krásné jaro a tvořivého ducha! HaLeLiSta

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktivity sdružení | Komentářů: 0

Už je to skoro rok!

22. 2. 2010

 

Aktivity v roce 2010

13. 2. 2010

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktivity sdružení | Komentářů: 0

Výhled do konce roku

26. 10. 2009

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktivity sdružení | Komentářů: 0

Naše poprázdninové aktivity

26. 10. 2009

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktivity sdružení | Komentářů: 0