Jdi na obsah Jdi na menu
 


Už je to skoro rok!

22. 2. 2010

Dobrý den,

                        je to už více jak rok, kdy jsme začaly společně tvořit a vymýšlet aktivity pro volný čas občanů z Holasic.

Naší snahou je nabízet nebo pořádat aktivity z různých oborů zájmů (tvoření, divadelní představení, výstavy, akce pro děti, besedy, cvičení, apod.). Každý měsíc organizujeme minimálně dvě akce nejrůznějšího zaměření.

Dnem D je pro nás již pravidelné středeční setkávání se na obecním úřadu v Holasicích, kde se především povídá, u tohoto povídání kdo chce tvoří, prohlíží si časopisy, přináší recepty na vaření a při tom všem vždy vznikne nějaký pěkný předmět, dáreček. Scházíme se od 17,00 – 19,00 hodin děti a od 17,00 – 21,00 hodin starší ženy.

Jsme mile překvapené, že téměř pravidelně ve středu chodí děti, které se dle jejich slov vždycky těší a vždycky mohou vyrábět něco, co si buď odnesou domů nebo bude nabídnuto v rámci prodejního jarmarku.

Také mezi ženami jsme si již vytvořily stálé příznivkyně, což je dobře a budeme rády, když mezi nás budou chodit další a další.

Těšíme se na Vás !

Více fotografií a informací o aktuálních akcích najdete na http://www.halelista.estranky.cz  fotografie http://halelista.rajce.idnes.cz/

 

 

Víte-li o někom, kdo by rád sponzorsky podpořil naši činnost, budeme rády za tip, popř. telefon na nás je 604 411 897.